ADİL MAHALLESİ SÜMBÜL SOKAK NO :14 A SULTANBEYLİ/ ISTANBUL

kenet çatı kaplama

Anasayfa kenet çatı kaplama
kenet çatı kaplama

kenet çatı kaplama

Gebze çelik çatı sistemleri çatılarınızın en iyi şekilde kaplamasını garanti etmektedir. Bir çok firma bazı çatı sistemlerinde tam bir hizmet garantisi sunamazken bizler bu konuda tam hizmet sağlamaktayız. Piyasada bu çalışmaları ciddi fiyatlarla yaptıran bir çok müşterimize rastladık. Konuştuğumuzda aldığı hizmete göre oldukça paralar ödiklerini öğrendik. Bunun sebebi iste müşterilerimizin işi yaptırmadan önce deneyimli bir firmadan bu konuda tam bilgi almamasından kaynaklanmaktadır. Yeni makina ve techizatlarımız ile Gebze çelik çatı sistemleri konusunda yeni bir çok projeyide tamamladık. Tamamlanan projeler kısmından yaptığımız işleri ziyaret edebilir siniz.

Gebze çelik çatı sistemleri konusunda özellikle dikkat etmeniz gereken bazı konular vardır. Bunların Başında: 

1- Çatı yapılacak olan binanın deneyimli bir proje uzmanı tarafından değerlendirilmesi

2- Binanın bulunduğu konuma göre tüm hava şartları iyi bir şekilde incelnmeli.

3- Binanın rüzgarın yönüne göre çatının şeklinin belirlenmesi.

4- Bina konumu, yüksekliği ve dış etkenlere göre kullanılacak malzeminin selçilmesi.

5- Kullanılacak malzemelerin mukavemet ve sağlamlıkları konusunda iyi bilgi edinilmesi.

6 İleriki zamanlar için eğer değişiklik yapılacak ise burada malzemenin yine iyi seçilmesi gerekmektedir.

Uzman ekibimiz ile hizmet verirken Gebze çelik çatı sistemleri için bölgede birçok referansımız bulunmaktadır. Google arama motoru üzerinden Gebze çelik çatı sistemleri yazarak bizler elaşabilir siniz. Firmamız Gebze çelik çatı sistemleri konusuna bugüne kadar bir şikayete konu olmamış firmadır.

Bir çok firmamın aksine bizler öncelikli olarak müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız. Bizlere sürekli açık olan Gsm: 0532 576 4305 numaramızdan ulaşabilir siniz. 

Bir çok bölgede çalışma yapan firmamız en iyi ustaları ile saygın projeleri tamamlamıştır. Özellikle Proje uzmanımıza Gsm: 0532 576 4305 numaradan ulaşarak her konuda bilgi ve destek alaiblir siniz.

Powered By Türkiye W.T.A